FabrykaZUBR » Kontakt
O FIRMIE

Wyposażony w najnowocześniejsze linie technologiczne do obróbki roślin białkowych Zakład Uszlachetniania Białka Roślinnego w Osieku jest projektem na skalę europejską. To największa inwestycja w historii spółki Agrolok z Golubia-Dobrzynia, polskiej firmy, która od 1990 roku dostarcza rolnikom środków do produkcji rolnej.

Wprowadzenie nowoczesnych technologii w produkcji zwierzęcej w Polsce i nowych, wysokowydajnych ras spowodowało rosnący popyt na komponenty paszowe, pozwalające zaspokoić potrzeby żywieniowe zwierząt hodowlanych. Odpowiedzią na wymagania hodowców jest Zakład Uszlachetniania Białka Roślinnego w Osieku, producent wysokojakościowych paszowych komponentów białkowych, wolnych od GMO.

Zwierzęta o wysokim potencjale genetycznym mają wysokie zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze. Dostępne dotychczas na rynku surowce do produkcji pasz to produkty uboczne, powstające w zakładach tłuszczowych przy produkcji oleju. Nie zaspokajają one w pełni wymagań pokarmowych, co oznacza niższe niż możliwe do osiągnięcia wydajności mleczne i mięsne czy też niższą nieśność.

Stosowana w ZUBR innowacyjna technologia uszlachetniania białka to kilkuetapowy proces obróbki roślinnego surowca białkowego w kontrolowanej temperaturze i pod określonym ciśnieniem, w atmosferze pary wodnej. Dzięki niej powstają komponenty o najwyższej jakości, strawności i czystości mikrobiologicznej.

Ponieważ komponenty Protina i Amirap mają niespotykane do tej pory na rynku paszowym parametry, uruchomiono specjalną linię wsparcia - ZUBR Serwis. Eksperci firmy paszowej Ewrol, odpowiedzialni za wsparcie merytoryczne i technologię wytwarzania produktów Protina i Amirap, odpowiadają na pytania hodowców odnośnie wprowadzania produktów wytwarzanych w ZUBR do dawki żywieniowej zwierząt gospodarskich.

Jedynymi oficjalnymi dystrybutorami komponentów Protina i Amirap są firmy Agrolok i Ewrol.

Dworcowa 4
87-400 Golub-Dobrzyń
ZUBR Serwis
tel. +48 538 817 106
poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00
fax. 56 682 37 09

ZUBR • Osiek 42 • 87-340 Osiek • woj. kujawsko-pomorskie

Dziękujemy! Twój formularz kontaktowy został wysłany.
Błąd! Twój formularz nie został wysłany, spróbuj ponownie.
Informacja o plikach cookie na tej witrynie. W celu polepszenia jakości naszej strony używamy plików cookie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się